Opera Wrocławska

Aktualności

7
września

Brak wolnych miejsc na zwiedzanie Opery Wrocławskiej w ramach cyklu "Jej Wysokość Opera" podczas Europejskich Dni Dziedzictwa

Informujemy, iż wszystkie miejsca na zwiedzanie Opery Wrocławskiej w ramach cyklu "Jej Wysokość Opera" podczas Europejskich Dni Dziedzictwa (włącznie z miejscami na liście rezerwowej) są już zajęte. Brak wolnych miejsc dotyczy wszystkich terminów zwiedzania, tj. 8 i 16 września o godzinach 14.00 i 16.00.

Jednocześnie zapraszamy na pozostałe wydarzenia w ramach obchodów Dni Dziedzictwa - wyprzedaż garażowa "Perły i pióra" (niedziela 9 września o godzinie 12.00), warsztaty Accademia dell'Opera "Paczka-pointa-piruet" (sobota 15 września o godzinie 11.00), warsztaty Accademia dell'Opera "Koloratura i Falset" (niedziela 16 września o godzinie 12.00).

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony repertuarowej, na której znajdą Państwo informacje o Operowym Labiryncie - cyklicznych spacerach po naszym budynku z przewodnikiem. Najbliższe zwiedzanie już 23 września o godzinie 12.00.