Opera Wrocławska

Aktualności

22
marca

Międzynarodowy Dzień Teatru

W niedzielne południe (26 marca) zapraszamy na wyprzedaż garażową kostiumów i rekwizytów z naszych spektakli. W cenach odpowiadających możliwościom każdej kieszeni będzie można nabyć kostiumy, nakrycia głowy i buty m.in. z Kopciuszka, Parsifala, Samsona i Dalili, Trubadura, Kobiety bez cienia i Carmen. Wyprzedaż odbywać się będzie na terenie parkingu przy Operze od strony fosy w godz. 12:00-17:00. Uwaga: płatność wyłącznie gotówką.

27 marca zapraszamy do udziału w próbie otwartej do spektaklu W krainie Czarodziejskiego fletu, która odbędzie się o godz. 18:00. Wezmą w niej udział podopieczni Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Dla zainteresowanych tym wydarzeniem mamy 100 bezpłatnych voucherów do zdobycia w konkursach.

Tego samego dnia o godz. 9:00 i 20:00 odbędą się dwie wycieczki w ramach specjalnej edycji Operowego Labiryntu połączone z pierwszą w historii Opery Wrocławskiej możliwością wejścia na dach naszej instytucji i spojrzenia na Wrocław z perspektywy Opery. Jedna wycieczka odbędzie się o poranku, druga - po zmroku.
Ilość miejsc w grupie: 10.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres zapisy@opera.wroclaw.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń, jedno zgłoszenie obejmuje rezerwacje maksymalnie dla dwóch osób.

Wieczorem 27 marca, w Kinie Nowe Horyzonty odbędzie się spotkanie z choreografem-rezydentem Opery Wrocławskiej i twórcą najnowszej premiery baletowej Femme fatale. Odwołujący się do hiszpańskich kontekstów spektakl koresponduje z organizowanym w KNH Tygodniem Kina Hiszpańskiego. Przed seansem filmu Jota w reż. Carlosa Saury Jacek Tyski opowie o pracy nad spektaklem Femme fatale oraz swoich doświadczeniach z czasu pobytu w Hiszpanii i pracy z tamtejszymi zespołami baletowymi.

Zapraszamy!